KADRA

Zajęcia w Klubie Mistrzów Tańca AWANGARDA

z kilkunastu różnych form prowadzą najlepsi polscy i światowi nauczyciele, pedagodzy, trenerzy i instruktorzy, ludzie z pasją i wieloletnią praktyką, ze świetnym przygotowaniem, metodycznym, pedagogicznym i dydaktycznym, specjaliści w swojej dziedzinie, osoby które kochają taniec oraz inne formy aktywności ruchowej, dzięki temu mogą w łatwy i przystępny sposób przekazywać swoją wiedzę, pasję i umiejętności, a praca sprawia im przyjemność.

Cezar & Katerina

 

MISTRZOWIE TAŃCA CEZAR & KATERINA   (Cezary Doroszkiewicz i Katarzyna Hetmańska)

przez wiele lat najlepsza para zawodowa Hiszpanii w tańcach standardowych i latynoamerykańskich (10T), reprezentanci Hiszpanii na Mistrzostwach Świata i Europy, finaliści Mistrzostw Świata Par Zawodowych w Tańcach Standardowych i Latynoamerykańskich (10T), finaliści UK w tańcach standardowych i latynoamerykańskich (10T) …,  pedagodzy, choreografowie, dyplomowani nauczyciele tańca, sędziowie …

Cezar & Katerina tworzą zawodową parę taneczną uświetniając swoim tanecznym kunsztem wiele imprez w kraju i za granicą min. Mistrzostwa Świata Par Zawodowych, Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa UK, Blackpool, USA, Kanady, Polski, Niemiec, Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Rosji, Ukrainy, Holandii, Włoch, Luksemburga … , a ich wychowankowie odnoszą wspaniałe sukcesy na parkietach całego świata. Swoją wiedzę i doświadczenie systematycznie zdobywają na szkoleniach, kongresach, warsztatach nauczycieli oraz na turniejach i pokazach, szkoląc się u największych światowych autorytetów.

Są głównymi trenerami i nauczycielami w Klubie Tańca Awangarda Katowice, Gibraltar Dance Sport Federation GDSF, Cezar & Katerina Dance Sport Club Gibraltar, Marbella (Hiszpania), Katowice doświadczonymi w pracy z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi na wszystkich poziomach zaawansowania zarówno w tańcu sportowym jak i użytkowym.

Specjalizują się w tańcach latynoamerykańskich, standardowych, dyskotekowych, salsie & bachacie, technikach: gimnastyki artystycznej, tańca klasycznego, jazzowego, narodowego, charakterystycznego, nowoczesnego, w tworzeniu choreografii do różnych form tanecznych dla zaawansowanych, początkujących oraz par weselnych. Są trenerami sportowych tancerzy turniejowych oraz sędziami najwyższej kategorii.
Cezar Doroszkiewicz jest Rotarianinem, prezesem i założycielem Klubu Tańca Awangarda, prezesem Śląskiej Federacji Tańca Sportowego ŚFTS, prezesem Gibraltar Dance Sport Federation GDSF, Katerina Hetmańska jest prezesem i założycielką Cezar & Katerina Dance Sport Club Katowice, Cezar & Katerina Club de Baile Deportivo Marbella (Hiszpania), Cezar & Katerina Dance Sport Club Gibraltar, jest także z zawodu artystą plastykiem, projektuje kostiumy i stroje taneczne.

FOTO

FOTO-CEZAR-KATERINA-KATOWICE-150x150

WIDEO

WIDEO-CEZAR-KATERINA-KATOWICE klatkafilmowa-150x150
KADRA AWANGARDA KATOWICE

Wiesława Hetmańska  

 

Pedagog, dyplomowany choreograf najwyższej kategorii instruktorskiej ,,S”.
Absolwentka 4-letniego Studium  Tanecznego w Centralnym Ośrodku Metodyki Upowszechniania Kultury W Warszawie zakończonym dyplomem i uprawnieniami zawodowymi na poziomie wyższym wydanym przez Ministerstwo Kultury i Sztuki.

Ukończyła wiele kursów w kraju i za granicą między innymi w Rosji i w Niemczech. Doświadczony choreograf i trener tańca. Zespoły, które prowadziła wygrywały wiele krajowych i międzynarodowych turniejów oraz festiwali tanecznych. Ze swoimi grupami tanecznymi odbyła tournée we Francji, Włoszech, Niemczech, Rosji, Estonii, Białorusi i Węgrzech. Specjalizuje się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich oraz w tworzeniu programów choreograficznych tańca narodowego, estradowego, jazzowego, w technikach tańca: klasycznego, charakterystycznego i gimnastyki artystycznej.
Za swoją pracę i zaangażowanie w rozwój kultury tanecznej została wyróżniona:
-Honorową Odznaką Miasta Łodzi za zasługi dla województwa łódzkiego.
-Odznaką Zasłużonego Działacza Kultury.
oraz wielu innych tancerzy, trenerów i instruktorów reprezentujących różne style i formy taneczne.