EXPRESOWY KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO KATOWICE – WESELNY EXPRESS

 

Serdecznie zapraszamy na:  EXPRESOWY KURS TAŃCA  WESELNEGO dla Narzeczonych, Gości Weselnych, oraz dla wszystkich Tych którzy chcą po prostu w expresowym tempie nauczyć się tańczyć – WESELNY EXPRESS to użytkowy kurs tańca towarzyskiego w PROMOCYJNEJ CENIE !!

Ukończenie naszego kursu tańca towarzyskiego – Weselny Express pozwoli Państwu nie tylko opracować choreografię na pierwszy taniec weselny, ale swobodnie czuć się i tańczyć w różnych rytmach (2/4, 3/4 i 4/4), tempach (w wolnym, średnim i szybkim ) i charakterach, czym na pewno uświetnicie Państwo nie tylko tą, ale i wiele innych imprez w przyszłości.

Osoby, które chcą nauczyć się wybranych tańców, opracować indywidualną choreografię, nadrobić zaległości lub nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych,  zapraszamy na lekcje indywidualne, na których zarówno terminy, program, jak i tempo zajęć dostosowane jest do indywidualnych predyspozycji, potrzeb i oczekiwań.

 

Nowe kursy tańca – WESELNY EXPRESS

– 29.08. 2017 (wt. i piąt.) godz. 18.40 – 20.10 (2 godz. lekcyjne)

– 29.09. 2017 (wt. i piąt.) godz. 18.40 – 20.10 (2 godz. lekcyjne)

 

Nie zwlekaj! Nie może Cię zabraknąć!!

Zapisy na zajęcia odbywają się w siedzibie Klubu Tańca AWANGARDA Katowice wraz z dokumentem tożsamości i wpłatą (wyłącznie gotówką) do wyczerpania miejsc.

 

Zapraszamy serdecznie