EXPRESOWY KURS TAŃCA KATOWICE – WESELNY EXPRESS

 

RAZEM PO MARZENIA Z MISTRZAMI TAŃCA

CEZAR & KATERINA ZAPRASZAJĄ NA:

 

EXPRESOWY KURS TAŃCA  WESELNEGO dla Narzeczonych, Gości Weselnych, oraz dla wszystkich Tych którzy chcą po prostu w expresowym tempie nauczyć się tańczyć – WESELNY EXPRESS to użytkowy kurs tańca towarzyskiego w PROMOCYJNEJ CENIE !!

 

Ukończenie naszego kursu tańca towarzyskiego – Weselny Express pozwoli Państwu nie tylko opracować choreografię na pierwszy taniec weselny, ale swobodnie czuć się i tańczyć w różnych rytmach (2/4, 3/4 i 4/4), tempach (w wolnym, średnim i szybkim ) i charakterach, czym na pewno uświetnicie Państwo nie tylko tą, ale i wiele innych imprez w przyszłości. Po ukończeniu kursu podstawowego jest też możliwość kontynuacji nauki na wyższych poziomach zaawansowania.

Osoby, które chcą nauczyć się wybranych tańców, opracować indywidualną choreografię, nadrobić zaległości lub nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych,  zapraszamy na lekcje indywidualne, na których zarówno terminy, program, jak i tempo zajęć dostosowane jest do indywidualnych predyspozycji, potrzeb i oczekiwań.

Jeżeli zbliża się Twój ślub i zabawa weselna, to najwyższa pora pomyśleć o kursie tańca. Jeżeli, jeszcze do tego, nie masz czasu na zajęcia grupowe, a pierwszy taniec musi być wspaniały, wyjątkowy i niepowtarzalny to najlepsze będą lekcje indywidualne.

 

Nowe kursy tańca – WESELNY EXPRESS KATOWICE (plan)

WESELNY  EXPRESS  (TANIEC TOWARZYSKI – UŻYTKOWY DLA PAR)

(16 lekcji w 1 miesiąc – 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne + wprawki)

 

 

Nie zwlekajcie !! Nie może Was zabraknąć !!

Zapisy na zajęcia odbywają się w siedzibie Klubu Tańca AWANGARDA Katowice wraz z dokumentem tożsamości i wpłatą (wyłącznie gotówką) do wyczerpania miejsc.

 

Zapraszamy serdecznie

KURSY TAŃCA TOWARZYSKIEGO KATOWICE

Akceptujemy: