EKSPRESOWY KURS TAŃCA KATOWICE – WESELNY EXPRESS 

EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA 

RAZEM PO MARZENIA Z MISTRZAMI TAŃCA

CEZAR & KATERINA zapraszają na EKSPRESOWY KURS TAŃCA dla Narzeczonych, Gości Weselnych, oraz dla wszystkich Tych którzy chcą po prostu w ekspresowym tempie nauczyć się tańczyć – WESELNY EXPRESS to użytkowy kurs tańca towarzyskiego w PROMOCYJNEJ CENIE !!

EKSPRESOWY KURS TAŃCA

Ukończenie naszego kursu tańca towarzyskiego – Weselny Express pozwoli Państwu nie tylko opracować choreografię na pierwszy taniec weselny, ale swobodnie czuć się i tańczyć w różnych rytmach (2/4, 3/4 i 4/4), tempach (w wolnym, średnim i szybkim ) i charakterach, czym na pewno uświetnicie Państwo nie tylko tą, ale i wiele innych imprez w przyszłości. Po ukończeniu kursu podstawowego jest też możliwość kontynuacji nauki na wyższych poziomach zaawansowania.

Osoby, które chcą nauczyć się wybranych tańców, opracować indywidualną choreografię, nadrobić zaległości lub nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych,  zapraszamy na lekcje indywidualne, na których zarówno terminy, program, jak i tempo zajęć dostosowane jest do indywidualnych predyspozycji, potrzeb i oczekiwań.

Jeżeli zbliża się Twój ślub i zabawa weselna, to najwyższa pora pomyśleć o kursie tańca. Jeżeli, jeszcze do tego, nie masz czasu na zajęcia grupowe, a pierwszy taniec musi być wspaniały, wyjątkowy i niepowtarzalny to najlepsze będą lekcje indywidualne.

 

Nowe kursy tańca – WESELNY EXPRESS KATOWICE (plan)

WESELNY  EXPRESS  (TANIEC TOWARZYSKI – UŻYTKOWY DLA PAR)

(16 lekcji w 1 miesiąc – 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne + wprawki)

 

Akceptujemy:  Medicover Sport, Multi Sport, PZU Sport

 

Nie zwlekajcie !! Nie może Was zabraknąć !!

Zapisy na zajęcia odbywają się w siedzibie Klubu Tańca AWANGARDA Katowice wraz z dokumentem tożsamości i wpłatą (wyłącznie gotówką) do wyczerpania miejsc.

 

Zapraszamy serdecznie

KURSY TAŃCA TOWARZYSKIEGO KATOWICE

EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA  EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA  EKSPRESOWY KURS TAŃCA  EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA  EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA  EKSPRESOWY KURS TAŃCA  EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA EKSPRESOWY KURS TAŃCA