EKSPRESOWY EKSPRESOWY KURS TAŃCA KATOWICE – WAKACYJNY EXPRESS

RAZEM PO MARZENIA Z MISTRZAMI TAŃCA

CEZAR & KATERINA zapraszają na EKSPRESOWY KURS TAŃCA wszystkich Tych którzy chcą w ekspresowym tempie nauczyć się tańczyć – WAKACYJNY EXPRESS to użytkowy kurs tańca towarzyskiego w PROMOCYJNEJ CENIE !!

EKSPRESOWY KURS TAŃCA

Ukończenie naszego kursu tańca towarzyskiego – Wakacyjny Express pozwoli Państwu swobodnie czuć się i tańczyć w różnych rytmach (2/4, 3/4 i 4/4), tempach (w wolnym, średnim i szybkim ) i charakterach, czym na pewno uświetnicie Państwo wiele imprez w przyszłości. Po ukończeniu kursu podstawowego jest też możliwość kontynuacji nauki na wyższych poziomach zaawansowania.

Osoby, które chcą nauczyć się wybranych tańców, opracować indywidualną choreografię, nadrobić zaległości lub nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych,  zapraszamy na lekcje indywidualne, na których zarówno terminy, program, jak i tempo zajęć dostosowane jest do indywidualnych predyspozycji, potrzeb i oczekiwań.

Jeżeli zbliża się Twój ślub i zabawa weselna, to najwyższa pora pomyśleć o kursie tańca. Jeżeli, jeszcze do tego, nie masz czasu na zajęcia grupowe, a pierwszy taniec musi być wspaniały, wyjątkowy i niepowtarzalny to najlepsze będą lekcje indywidualne.

Nowe kursy tańca – WAKACYJNY EXPRESS KATOWICE (plan)

WAKACYJNY  EXPRESS  (TANIEC TOWARZYSKI – UŻYTKOWY)

(16 lekcji w 1 miesiąc – 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne + wprawki)

Akceptujemy:  Medicover Sport, Multi Sport, PZU Sport, FitProfit

Nie zwlekajcie !! Nie może Was zabraknąć !!

Zapisy na zajęcia odbywają się w siedzibie Klubu Tańca AWANGARDA Katowice wraz z dokumentem tożsamości i wpłatą (wyłącznie gotówką) do wyczerpania miejsc.

Zapraszamy serdecznie

KURSY TAŃCA TOWARZYSKIEGO KATOWICE